• O nas

Le Cosmetique to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi ceniących najwyższą, profesjonalną jakość kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, skóry twarzy i ciała. To miejsce, w którym spotykają się profesjonaliści – ich potrzeby i oczekiwania. Le Cosmetique to jakość, profesjonalizm, design i niepowtarzalna atmosfera obsługi.

Wyjątkowość tego miejsca tworzą unikatowe marki dotąd dostępne wyłącznie w najlepszych salonach fryzjerskich i kosmetycznych. W ofercie naszego sklepu odnajdziecie włoskie kosmetyki do włosów, twarzy i ciała – Togethair, Vitality’s czy Nea Spa, a także dwie polskie, profesjonalne marki Le Cosmetique i Apis.

Le Cosmetique to miejsce, w którym znajdziecie sprzęt i akcesoria do włosów najlepszych światowych marek używanych na co dzień przez profesjonalnych stylistów – Babyliss PRO oraz Olivia Garden.

Nasz zespół starannie dobiera ofertę sklepu, zwracając szczególną uwagę na jakoś, przydatność i design tak by zakupy na www.lecosmetique.pl dostarczały pełni wrażeń jakościowych, zmysłowych  i estetycznych.

 

Nasze marki:

Togethair - włoskie, profesjonalne i naturalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka posiada w swoim portfolio również dwie linie produktów do profesjonalnej koloryzacji włosów - dostępne wyłącznie dla profesjonalistów. 

Vitality's - druga włoska marka profesjonalnych kosmetyków do włosów. Stworzona z myślą o fryzjerach. W ofercie marki znajdziecie kosmetyki pielęgnacyjne, do stylizacji oraz koloryzacji włosów.

LeCosmetique Professionnel - to cztery wyjątkowe linie kosmetyków pielęgnacyjnych dla fryzjerów w pełni zaspokajające ich potrzeby. Tworzone w Polsce.