Dołącz do „Klubu Włosomaniaczek” i za każde zakupy otrzymuj punkty na swoje konto. Każdy zgromadzony punkt zbliża Cię do dodatkowych rabatów na profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, suszarki, prostownice, lokówki…  Bez względu na to czy skorzystasz ze zniżek, które zawsze znajdziesz na naszej stronie, masz prawo wykorzystać zebrane punkty jako dodatkowy rabat. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz pomysł. W końcu, kto nie lubi zakupów z dodatkowymi rabatami…

Jak to działa?

  1. Wystarczy zrobić dowolne zakupy na naszej stronie i założyć konto. Możesz to zrobić przed zamówieniem lub pod koniec gdy będziesz podawać swoje dane do wysyłki produktów.
  2. Każda wydana złotówka to 1 punkt, który trafia na Twoje konto. Punkty naliczane są w momencie gdy zamówienie uzyska status „wysłane”.
  3. Każde zgromadzone 50 punktów to złotówka dodatkowego rabatu
  4. Rabat możesz wykorzystać przy następnych zakupach, lub gromadzić punkty i zakupić kosmetyk lub sprzęt fryzjerski za 1,01 zł.
Osoby, które wcześniej założyły konta automatycznie zostają zakwalifikowane do „Klubu Włosomaniaczek” i rozpoczynają zbieranie swoich punktów.
 

Co zyskujesz zakładając konto?

  1. Stajesz się Klubowiczką i gromadzisz punkty za swoje zamówienia które możesz wykorzystać w formie rabatów.
  2. Masz wgląd do historii swoich zamówień.
  3. Na bieżąco możesz sprawdzić status swojego obecnego zamówienia.
  4. Możesz do nas wysłać wiadomość ze swoim pytaniem.
 
Zapewniamy Cię, że Twoje dane są w pełni bezpieczne, nie udostępniamy ich nikomu ani nie wysyłamy żadnych marketingowych wiadomości, chyba że dodatkowo zaznaczysz okienko, że chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
To co? Dołączasz do „Klubu Włosomaniaczek” by zyskać dodatkowe zniżki?