Rozstrzygnęliśmy akcję charytatywną, w której jak zawsze chętnie wzięłyście udział. Tym razem wspólnie z naszą ambasadorką Sylwią Szostak wsparłyście Fundację  Jaminiki Niczyje, dając im zapas karmy na kolejne zimowe dni.
Akcję zorganizowaliśmy przy okazji Black Week, podczas którego masowo odwiedzałyście nasz sklep dokonując zakupów w atrakcyjnych cenach. Przy tej okazji postanowiliśmy razem z Sylwią część dochodu przekazać na pomoc wybranej fundacji.

Tym razem padło na jamniczki. Słodziaki bez swoich domów, porzucone, potrzebują stałej pomocy, którą zapewnia im Fundacja Jamniki Niczyje. Jak wspomniała nam Sylwia, rozczuliły ją ich działania dlatego nie bez przyczyny padło właśnie na nich. 

W jaki sposób pomogłyście? Już odpowiadamy.

Z każdych wydanych 100 zł na naszej stronie, z polecenia Sylwii, ufundowałyście kilogram karmy. Dzięki Wam przez te kilka dni na konto jamników wpadły 83 kilogramy ich ulubionych smakołyków. My dorzuciliśmy do okrągłych 100 kg i kilka dni później otrzymaliśmy taką oto odpowiedź od Fundacji:


Dzień dobry!
Meeeega paka z karmą jest już u nas! Pieski (i kot ;)) dokonały już odbioru. Bardzo bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Niczyich. Spory zapas jedzonka to fantastyczna sprawa :)

Mamy też kilka fotek z tego uroczystego wydarzenia :)
 
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za wsparcie. Wy cieszycie się coraz piękniejszymi włosami a jamniczki trzęsą uszami nad ulubioną karmą.
Obserwujcie nas przy kolejnych akcjach.